دهان و دندان سلامتی

نحوه سفید کردن دندان ها با طب سنتی

سفید کردن دندان ها
نوشته شده توسط Paidar

سفید کردن دندان ها

سفیدی دندان ها در زیبایی لبخند افراد تاثیر زیادی دارد . افراد زیادی هستند که سفیدی دندان خود را از دست داده اند و به دنبال راهکاری برای بازگرداندن آن هستند . درصورتی که رژیم غذایی و یا شیوه صحیح خوردن خوراکی ها و دیگر فاکتور های مربوطه رعایت نشوند باعث می شود که به مرور سفیدی دندان ها از بین برود . راه های زیادی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد که با یک جستجوی ساده در اینترنت به راهکار های متعددی میرسید . همچنین می توانید با پزشکان مربوطه مشورت کنید .  در این بخش ما چند راهکار طب سنتی برای سفید کردن دندان ها را منتشر کرده ایم که با بکارگیری آن ها به نتیجه مطلوبی می رسید . در ادامه این مطلب همراه ما باشید . . .

سفید کردن دندان ها در طب سنتی

توجه از موارد درمان تنها به صورت تکی استفاده شود در صورتی که درمان با انجام یک روش موفق نبود سپس روش دیگر را امتحان کنید.

سفید کردن دندان ها با انیسون
مقداری انیسون ساییده شده را بعد از خوردن غذا به کمک انگشت بر روی ندان ها کشیده تا خوب سفید شوند.

سفید کردن دندان ها با تمر هندی
هسته های تمر هندی، عفض، مصطکی و نمک را به یک اندازه با هم قاطی کرده و بعد آن ها را آسیاب کنید و این دارو را بعد از هر غذا به کمک انگشت بر روی دندان ها کشیده تا خوب سفید شوند.

سفید کردن دندان ها با جوش شیرین و نمک
جوش شیرین را با نمک طعام و کف دریا را که نرم ساییده شده به یک اندازه قاطی کرده و این دارو را بعد از هر غذا به کمک انگشت ها بر روی دندان کشیده تا خوب سفید شوند.

سفید کردن دندان ها
از هر کدام از مواد زیر 10 گرم: کربنات دومنیزی، کربنات دوشو، بی کربنات دو سود و کارات دوپتاس و تیمول به اندازه ی 20 سانتی و مانتول 30 گرم و 10 قطره از اسناس مانت همه را با هم قاطی کنید و هر روز با این موادی که درست کردید دندان های خود را مسواک بزنید.

سفید کردن دندان ها با سیب درختی
بعضی وقت ها سیب درختی را برای سفید کردن دندان ها گاز بزنید و خوب بجوید گازگاز کردن سیب درختی و همجتیت جویدن سیب باعث سفید شدن دندان ها می شود.

سفید کردن دندان ها با آب اکسیژنه
بعضی وقت ها پنبه ای را به آب اکسیژنه آغشته کنید و پنبه را خوب به دندان ها بکشید تا خوب سفید شوند ولی باید حواستان باشد به لثه ها مالیده نشود.

سفید کردن دندان ها
میدیسینال طبی 10 گرم، کربنات دوشو 30 گرم، پودر راتانیا 10 گرم همه مواد را با هم قاطی کرده و هر صبح دندان ها را با این مواد خوب بشویید.

سفید کردن دندان ها با توری چراغ تریک
توری چراغ تریک (که همان سری روشنایی است) که کاملا سوخته شده را نرم کنید و به دندان های خود بکشید تا خب سفید شود به دلیل سمی بودن توری چراف تریک نباید ذره ای از آن در دهان بماند یا خورده شود و دندان ها را بعد از آن مرحله مسواک بزنید.

سفید کردن دندان ها با گیاهان دارویی

در این مقاله ما سعی کردیم چند روش طب سنتی برای سفید کردن دندان ها را برای شما کاربران عزیز به اشتراک بگذاریم . امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد .

شما میتوانید نتایج خود را در بخش نظرات همین مطلب به اشتراک بگذارید .

پیام بگذارید