سرگرمی فال روزانه

فال روزانه – چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

فال روزانه
نوشته شده توسط ابراهیم شجاعی

فال روزانه

کاربران عزیز توجه داشته باشید که فال روزانه منتشر شده در این بخش از وبسایت لبخند ما ، صرفا جنبه سرگرمی دارد .به همین دلیل مبنای روز و کارها و رفتارهایتان را با توجه به آن پی ریزی نکنید !

سخنی برای متولدین 11 اردیبهشت

دوست عزیزی که 11 اردیبهشت به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک

در روابط عاطفی شما روزهای آرامی را تجربه خواهید کرد و به خوبی خواهید توانست شرایط پیچیده را مدیریت کنید

تغییرات مثبتی در زندگیتان ایجاد خواهد شد که در آینده ی شما تاثیر گذار است.

یک پیشنهاد کاری را قبول خواهید کرد که سرتان حسابی شلوغ خواهد شد و دیگر نمی توانید مثل سابق در کنار دوستانتان به تفریح بپردازید اما این تلاش ها، ثمرات خوب و درخشانی در پی خواهد داشت و برای شما سودمند است.

فال روزانه – چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

فال روزانه متولدین فروردین

پول به آسانی برای شما به دست می آیدریال اما خیلی راحت می توانید آن را از دست بدهیدریال پس با مدیریت پول هایتان را خرج کنید و برای آنها برنامه ریزی داشته باشید.

شما به تازگی احساس خستگی و دلسردی می کنید، سرعت زندگی خود را کم کنید به خودتان اهمیت بیشتری دهید.  رویاپردازی کنید و برای رسیدن به اهدافتان اولویت بندی داشته باشید.

قصد انجام یک معامله را دارید اما بهتر است برای این خرید و فروش، دقت بیشتری انجام دهید. امکان آن وجود دارد که در آینده موقعیت بهتری برایتان پیدا شود. پس خوب تحقیق کنید تا بعدها دچار زیان نشوید.

یك تشنج عاطفی در خانواده پیش می‌آید كه به زودی از بین خواهد رفت. البته مشروط بر اینكه با استدلال و منطق با آن برخورد و رفع شود.

درگیری های ذهنی زیادی دارید اما نمی دانید سوالات ذهنتان را چگونه رفع کنید، برای انکه افکارتان نظم پیدا کند، از سوال کردن و صراحت نترسید و اجازه بدهید مسائل برایتان روشن شود.

امروز ممکن است که توسط برخی از دوستان خود غافلگیر شوید و بعضی از کارهایشان شما را ناراحت کند، اگر دلایل محکمی برای کار خود داشته باشند، از آنها بگذرید و به این تفرقه دامن نزنید، که این گونه به نتیجه گیری خوبی خواهید رسید. هنگامی که اشتباه می کنید سعی کنید آن را بپذیرید تا باعث آسیب جدی به رابطه شما نشود. در برابر اقدامات تکان دهنده محافظت کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

در مسائل مالی مشکلاتی برایتان پیش آمده که به زودی حل خواهد شد.اما بهتر است ولخرجی های گذشته را تکرار نکنید و حساب کتاب خود را با دقت بیشتری بررسی کنید

امروز ممکن است که بعضی از روابط شما با اطرافیان تان دچار مشکل شود و یا حتی تصمیم به قطع رابطه ها بگیرید.  در این باره عجله نکنید، اگر احساس تنبلی در مورد پروژه های تان دارید، سعی کنید از متخصصین کمک بگیرید و با آنها مشورت کنید.

اشیاء و اشخاص زیادی هستند كه می‌توانند روحیه تو را تغییر داده و به تو احساس جدیدی از خوشبختی و رفاه بدهند. سعی كن كسی را كه دوست داری همیشه در نظر داشته باشی و خوشحالی‌ها یا غم‌هایت را با او تقسیم كنی.باید از خودت زیاد مایه بگذاری. ممكن است مشكلات تازه‌ای پیش بیاید اما با تلاش و كوشش قابل حل است.

در حرفه خود مراقب وسوسه های پیشنهادی باشید و آنها را رد کنید که در غیر این صورت به کار شما و  به وجه  شغلی تان آسیب خواهد زد.  به زودی پول خوبی را به دست می آورید و برای آن نقشه های خوبی بکشید و پس انداز انجام بدید، تا حد ممکن از سرمایه گذاری های طولانی مدت اجتناب کنید.

رابطه عاشقانه شما به زودی  هماهنگ و متعادل می شود و به یک آرامش می رسید، اگر به تازگی ازدواج کرده اید یک ماه عسل فوق العاده را برای خود برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

احساس ضعفی که به تازگی بر شما غلبه کرده است، با داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن بهبود خواهد یافت. برای کارهایی که در آن ضعیف به نظر می رسید از دیگران کمک بخواهید و از این کار هیچ ترسی نداشته باشید.

در آینده ای نه چندان دور اعتماد به نفسی را خواهید یافت که می توانید از پس هر کاری برآیید و افراد زیادی روی کمک شما حساب می کنند.  اجازه ندهید که جاه طلبی های حرفه ای مانع عملکرد درست شما شود، هر چیزی را در حد تعادل  رعایت کنید.

یکی از اطرافیان شما از موضوعی دلخور است اما نمی دانید دلیل ناراحتی او چیست.بهتر است به او زمان بدهید تا خودش در مورد ناراحتیش با شما صحبت کند و احساساتش را بیان کند.در حال حاضر بهتر است در این مورد اصرار نداشته باشید تا دلخوری هایتان افزایش پیدا نکند

آرزویی كه در جستجوی آن هستی، تحقق نمی‌یابد. بهتر است تا دیر نشده از این راه برگردی. نگران و افسرده نباش چون با بسته شدن این در، درهای تازه‌ای به روی تو باز خواهد شد. احساس می‌كنی هر چه تلاش می‌كنی و زحمت می‌كشی نمی‌توانی از نظر اقتصادی بالا بروی. این نارضایتی می‌تواند زاییده شرایط بیرونی یا درونی باشد. به خصوص اگر سطح توقعات خود را كم كنی خواهی دید كه وضعیت خوبی داری.

امروز زمان زیادی را پای تلفن می گذرانید که باعث می شود برخی کارها و رفت و آمدها کاهش پیدا کند و در وقتتان صرفه جویی شود

ضعف شما در برابر نخوردن شیرینی بسیار زیاد است، برای جلوگیری از ابتلا به دیابت این کار را انجام دهید.  مراقب سرمایه گذاری های ضعیف مالی باشید و در صورت ممکن از مشاوره های تخصصی کمک بگیرید.  بیشتر به سلامتی تان اهمیت دهید و در صورت ممکن یک سفر کوتاه مدت را برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

در حال آماده شدن برای یک آزمون یا امتحان هستید و برای آن استرس هایی دارید اما نگرانی هایتان بی مورد است و به زودی نتایج تلاش خود را خواهید دید.

ممکن است که حساسیت بیشتری نسبت به سرما درونتان ایجاد شود که سلامتی شما راتحت تاثیر قرار می دهد، ویتامین C بیشتری مصرف کنید.  ممکن است با یکی از عزیزانتان دچار سوء تفاهم شوید، حتماً به او درباره عملکرد و نیت اصلی تان توضیح دهید، تا باعث کدورت سنگین نشود و خودتان را متقاعد کنید که او از عزیزان شماست پس  فکر بدی درباره آن نداشته باشید.

با یکی از دوستانتان دیدار می کنید و صحبتی خواهید داشت که برای شما مفرح است و می توانید اوقات خوشی را با یگدیگر سپری کنید

لبخند شادی را میهمان لب‌های خود و دیگران كن. آن چهره عبوس و اخم‌آلود را از خود دور كن تا از دیدار تو دوستان شاد و خرم شوند. با زندگی آشتی كن تا زندگی نیز تو را در آغوش بگیرد.مراقب سلامتی خود باش. از اسراف و پرخوری جدا پرهیز كن.وضعیت مادی و مالی تو خوب نیست اما این وضعیت پایدار نخواهد ماند. پس از یك دوران سختی و دشواری، دوران آسانی فرا خواهد رسید. در هیچ كاری نباید شتاب به خرج داد.

فال روزانه متولدین مرداد

نباید به افراد با دید سطحی و ناپخته نگاه كنی. باید با هشیاری و توجه بیشتر بدانی پشت هر ظاهر و رفتاری چه نیتی نهفته است. با كشف این حقایق می‌توانی زندگی عاطفی‌ات را بهبود بخشی و منتظر آینده روشنی باشی.مشكل اساسی تو این است كه جیبهای خالی نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای تو باشند! یا باید تلاش كنی تا به وضعیت مالی مطلوب و قابل قبولی برسی و یا سطح توقعاتت را پائین بیاوری.

برای پیشبرد کارهایتان نیاز به ایده هایی جدید و خلاقانه دارید اما چیزی به ذهنتان نمی رسد. رفتن به محیط های اجتماعی وشلوغ می تواند در پیدا کردن یک ایده جدید به شما کمک کند.

یکی از اعضای خانواده شما میتواند در اکثر مواقع به شما کمک کند و مشاور خوبی باشد، پس از کمک او غافل نشوید. به زودی فضایی فراهم میشود تا بتوانید نیازهای عاطفی خود را برطرف کنید و اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را بیابید و برای تمام عمر و در کنار هم بودن، برنامه ریزی داشته باشید.

به فرزندانتان کمک کنید تا استعداد هایشان را شکوفا کنند، تا در آینده ای نه چندان دور از عدم چنین عملکردی پشیمان نشوید. بسیاری از کارهای عقب افتاده شما انجام خواهد شد، نگران آنها نباشید.

روابط عاطفی شما بسیار گرم و پر حرارت است اما هنوز نتوانسته اید درباره برخی ایده آل های خود صحبتی داشته باشید شاید امرور زمان پرداختن به این موضوع رسیده است.

فال روزانه متولدین شهریور

انرژی امروز شما به گونه ای است که می تواند تصورات عاشقانه خود را عملی کنید و نیمه گمشده تان را پیدا کنید و به او  احساساتتان را بروز دهید. وضعیت اجتماعی خانوادگی می تواند برایتان بسیار سرگرم کننده باشد و هوای آنها را داشته باشید و از بروز کدورت جلوگیری کنید.

شما می توانید اخبار زیادی را با دیگران به اشتراک بگذارید،  فقط مطمئن باشید که درست هستند و شایعه پراکنی نباشد.  وقت خود را صرف شکرگزاری از نعمت های خداوند کنید، شما در برخی از محدودیت های خانوادگی گیر خواهید کرد که باید بهترین  تصمیم  و عملکرد را داشته باشید و بی گدار به آب نزنید.

امروز روز خوبی برای برنامه ریزی برای کارهای هفته آینده شماست. زمانی برای شما پیش می آید که می توانید با خیال راحت به برنامه ریزی و تنظیم وقت خود برای هفته آینده بپردازید.

در زمینه مالی به موفقیت‌های می‌رسی و اوضاع اقتصادیت تقریبا سروسامان خواهد گرفت. باید از موقعیتها نهایت استفاده را بكنی و به یاد داشته باشی كه همه چیز موقتی و زودگذر است. این تو هستی كه با دوراندیشی آینده اقتصادیت را تضمین می‌كنی.

در محیطی قرار میگیرید که به راحتی می توانید در مورد عقاید و اعتقادات خود صحبت کنید و می توانید کسانی را پیدا کنید که مانند شما فکر می کنند و باورهای قلبیشان شبیه شماست.

فال روزانه متولدین مهر

بزودی شانس در خانه شما را خواهد زد و پول خوبی به دست می آورید،فقط در برابر خواسته های خود برای خریدن چیزهای بیهوده مقاومت کنید.  ارتباط شما برای پیدا کردن مکان های جدید بسیار مثبت خواهد بود.

باید از پرخوری،سیگار و الکل دوری کنید که ممکن است به سلامت فیزیکی و روانی شما را آسیب بزند.

یکی از اطرافیانتان با شما صحبتی جدی خواهد داشت و انتقاداتی به شما می کند که در ابتدا قصد دارید واکنش تندی از خود نشان دهید اما بهتر است به انتقادات و پیشنهادات او گوش کنید و به خوبی در این مورد فکر کنید.

این روزها احساس و نیاز شدیدی به کشف چیزهای جدید، یا درباره محل تولد خود خواهید داشت.  بعضی از آنها به خصوص در زمینه شجره نامه تان کنجکاوتان می کند، روزی است که با عکسهای قدیمی به خاطرات احساسی منجر می شود.

تصمیمات احساساتی می تواند شما را به اشتباه بیندازد و دچار مشکلات زیادی می شوید بنابراین در انتخاب ها و حرف های خود منطق عمل کنید

رابطه تازه‌ای ایجاد خواهد شد. اگر مجرد هستی، می‌توانی امیدوار باشی كه به زودی از این وضعیت خارج خواهی شد. شروع این رابطه بسیار موفقیت‌‌آمیز خواهد بود.

فال روزانه

فال برای روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

فال روزانه متولدین آبان

از روابط خود به هیچ عنوان برای كسی تعریف نكنید. شما یك حسود بالفطره را با یك پزشك روانشناس اشتباه گرفته اید! و این به شما ضربه های بزرگی خواهد زد.با دوستان نزدیك خود قرار ملاقات تعیین كنید و آنها را ببینید. دیدن آنها روحیه شما را عوض خواهد كرد.شما هیچ مشكلی ندارید. مشكل شما تنها این است كه به خودتان سخت می گیرید. بدون توجه به خیلی ضعفهای موجود در نهان خودتان.

سعی کنید که رویکرد آرام تری را در زندگی پیش بگیرید، تا باعث تنش عصبی شما نشود. امروز تا می توانید فعالیت هایی مثبت را در راستای کار و مذهبتان انجام دهید که بسیار مثمر ثمر خواهد بود و به آرامش می رسید.

در مسائل کاری مشکلاتی برایتان پیش آمده بود که به زودی راه حلی به ذهنتان می رسد و می توانید آن را حل و فصل کنید.اما بهتر است استراتژی خود را رویارویی با مشکلات تغییر دهید.

با یکی از دوستانتان در گذشته مشکلاتی داشتید که امروز فرصتی پیش می آید که در این مورد سو تفاهمات را برطرف کنید و بتوانید دلخوری های گذشاته را از بین ببرید.

تلاش کنید تا نگرانی های حرفه ای خود را حل و فصل نمایید و هر چه زودتر به ثبات فکری برسید. تأثیرات سیاره ای برای شما بسیار سودمند خواهد بود و شما می توانید سود خوبی از سرمایه خود کسب کنید.

فال روزانه متولدین آذر

تلاش فراوانی به خرج دادی تا به سود قابل ملاحظه‌ای دست‌یابی اما نتیجه این كار معكوس بود. اما نگران نباش به زودی راههای تازه‌ای كشف خواهد شد.

با خود فكر می‌كنی كه فرصت بزرگ و طلایی زندگیت را از دست دادی و بسیار بیش از حدمعمول به آن فكر می‌كنی. تنها راه جبران گذشته، تیزبینی، مقاومت در برابر مشكلات و درس از آن است. هنوز فرصت جبران و بدست آوردن شرایط مشابه یا حتی بهتر وجود دارد البته استفاده از این فرصت در گرو عملكرد تو خواهد بود.

امروز در خانه جو سنگینی حکم فرماست و نمی دانید دلیل آن چیست. با یکی از اعضای خانواده تان در مورد مشکل پیش آمده صحبت کنید و اگر در توانتان است برای حل جو متشنج خانه کمک کنید.

برای انجام کاری بسیار عجول هستید اما بهتر است اجازه دهید هر چیزی در زمان خودش انجام شود .تعحیل در برخی امور دز نهایت به ضرر شما تمام خواهد شد.

فال روزانه متولدین دی

همیشه باید به دنبال چیزی باشی تا با امید به اون بتونی خوشحال باشی و تلاش كنی. اینطوری اطرافیان و دوستانت هم از مصاحبت با تو لذت می‌برند.

در مسائل کاری یا تحصیلی کمی تنبل هستید که بهتر است امروز این تنبلی را کنار گذاشته و وظایف خود را پشت گوش نیندازید تا بعدها از این بابت پشیمان نشوید

خوش‌بینی رمز موفقیت توست پس یاس و نومیدی را از خود دور كن چون استعداد و روحت نابود میشه. همیشه همه بیماری‌ها از جسم شروع نمی‌شه و همیشه هم نمی‌تونی برای بیماریت پیش دكتر بری تا قرص تجویز كنه!!

اگر یک برنامه داشته باشید و نه ابزار و یا مصالح مناسب برای انجامش، ممکن است ناامید کننده باشد. صبور باشید. با دوستانتان تماس بگیرید و ببینید آیا می توانند کمک کنند یا خیر. شما طبیعتی بسیار اصیل و خلاق دارید. به دنبال راه های ارزان باشید، تا خانه تان زیباتر و گرمتر شود.

فال روزانه متولدین بهمن

موفقیت شما بستگی به خودتان دارد درحال حاضر شرایط برای پیشرفت شما مهیاست و کافی است تلاش خود را بیشتر کنید تا بتوانید به خواسته های مورد نظر خود برسید

با پیشرفت‌هایی كه در زمینه كار یا تحصیل داری در آینده‌ای نزدیك به موفقیت و افزایش دارایی خواهی رسید. فقط باید به خاطر داشته باشی كه دست از تلاش برنداری تا موفق شوی.

امروز وارد مرحله ی جدیدی در روابط عاطفی خود خواهید شد که برای شما هیجان انگیز و وسوسه کننده است اما بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و هیجان خود را بروز ندهید.

امروز ممکن است احساس کنید که به چندین مسیر کشیده شده اید که زمان گرفتن بهترین تصمیم می باشد، در این باره معجزه مشورت با افراد خردمند را دست کم نگیرید.به خود و استعداد هایتان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که انتخاب های شما تعهدات و مسئولیت های شخصی تان را به خطر نمی اندازد.

شما شخصی بسیار پر انرژی، سخاوتمندسخت کوش و مثبت اندیش هستید،میتوانید خیلی خوب با دیگران کنار بیایید و با غریبه ها ارتباط برقرار کنید. با این همه باید سعی کنید به رفتار های از روی لجبازی خود غلبه کنید.

این روزها اگر خودتان به اندازه کافی از خود مراقبت کنید، برایتان از لحاظ جسمانی اتفاق های خوبی خواهد افتاد.سعی کنید مسائل کوچک و پیش پا افتاده را حل کنید، که روابط شما را با افراد دیگر متزلزل نکند.

فال روزانه متولدین اسفند

سخت نگیرید و زندگی را برای خود و اطرافیانتان آسان کنید. ممکن است وسوسه ای برای هزینه های عجیب و غریب و بی مورد برایتان وجود داشته باشد.

باید از آنها اجتناب کنید، در غیر اینصورت دچار بحران مالی خواهید شد.شما ممکن است یک تن صحیح برای جلب احساسات واقعی باشید.

شجاعت و جسارت خود را برای کسی که به او توجه و علاقه دارید، بیفزایید و نشان دهید. امشب را با مطالعه و سرگرمی مورد علاقتان، به آرامی پشت سر بگذارید.

در بروز احساساتتان دچار مشکل هستید و نمی توانید احساسات واقعی خود را بروز دهید این موضوع باعث شده است در روابط عاطفی شما سردی به وجود بیاید.

این اخلاق خود را تغییر دهید و سعی کنید حاساساتتان را صادقانه بیان کنید تا روابطتتان صدمه نبیند

با مافوق خود در محل کار خود برخورد جدی خواهید داشت که برای شما ناراحت کننده است اما به زودی سو تفاهمات ذفع خواهد شد و همه چیز به روال سابق برخواهد گشت

عشق است كه معجزه می‌كند! چون اعتماد و انرژی مثبت و ارزنده‌ای را ایجاد می‌كند كه قابل تصور نیست. با این عشق باید در راهی قدم گذاشت كه آینده روشنی را درپی داشته باشد.خبر خوشحال کننده‌ای خواهی شنید. به یك میهمانی دعوت می‌شوی كه بهتر است در آن شركت كنی چون لحظات جالب و خاطره‌انگیزی خواهد داشت. شاید غذا خوردن به نظر خیلی‌ها موضوع عادی و پیش‌پاافتاده‌ای باشد اما اختلال در غذا خوردن باعث مشكلات زیادی مثل ایجاد اضطراب، آسیب به جسم، ایجاد استرس، عدم صحبت كردن در مورد احساسات، سردرگمی و … می‌شود. شاید باید بیشتر از همیشه به غذا خوردنت اهمیت بدهی.

طالع بینی روزانه

پیام بگذارید