سرگرمی فال روزانه

فال روزانه | پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398

فال روزانه
نوشته شده توسط ابراهیم شجاعی

فال روزانه

کاربران عزیز توجه داشته باشید که فال روزانه منتشر شده در این بخش از وبسایت لبخند ما ، صرفا جنبه سرگرمی دارد .به همین دلیل مبنای روز و کارها و رفتارهایتان را با توجه به آن پی ریزی نکنید !

سخنی برای متولدین 12 اردیبهشت

دوست عزیزی که 12 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی واقع بین، قابل اعتماد، با صداقت و مثبت اندیش هستید و حافظه ای قدرتمند و ویژگی های شخصیتی منحصر بفردی دارید که شما را از بقیه اطرافیانتان متمایز می کند. با این همه باید سعی کنید در زمان مواجه شدن با مشکلات عصبی نشوید، زیرا این کار تمام توانایی های شما را زیر سؤال خواهد برد. اگر می خواهید از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نشوید باید یک سری از عادت های بد خود را کنار بگذاید، مثلا شاید لازم باشد مصرف سیگار یا الکل را ترک کنید یا کمتر فست فود و نوشیدنی های گازدار بخورید. اگر از قبل به یک بیماری خاص مبتلا بوده اید امسال باید به طور مرتب زیر نظر پزشک خود باشید و اقدامات لازم را انجام دهید تا از عود این بیماری جلوگیری کنید. امسال سود قابل توجهی را از سرمایه گذاری های گذشته ی خود به دست خواهید آورد، اما اگر قصد دارید سرمایه گذاری جدیدی را انجام دهید باید این کار را با دقت تمام و پس از سنجش تمام شرایط و بررسی جوانب مختلف انجام دهید. امسال از پول قرض دادن و قرض گرفتن خودداری کنید. شاید پول زیادی را خرج خریدن اشیای لوکس و گران قیمت برای خودتان و خانواده تان بکنید، اما اگر این هزینه ها فشاری به شما وارد نمی کنند و به آسایش و آرامش بیشتر خودتان و عزیزانتان کمک می کنند حتی یک لحظه هم تردید نکنید. امسال شما به بهترین شرایط ممکن در زندگی حرفه ای خود خواهید رسید و این موفقیت ها پاداش مادی نیز برایتان به همراه خواهند داشت. از لحاظ عاطفی امسال برای شما سال نسبتا پرباری خواهد بود، آنقدر پربار که حتی ممکن است بچه دار شوید! اگر هنوز مجرد هستید احتمال اینکه اواخر امسال ازدواج کنید زیاد خواهد بود. خرداد، آبان، آذر و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه – پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398

فال روزانه متولدین فروردین

امروز از آن روزهایی است که دلتان می خواهد دور و برتان پر از آدم باشد و حال و حوصله خانه نشینی را ندارید و ممکن است اگر در خانه بمانید دعوا درست کنید. عشقتان را با خود همراه کنید و به مهمانی بروید، بیرون از خانه با دوستانتان قرار بگذارید یا هر کار دیگری که از آن لذت می برید را انجام دهید. روزهای باقی مانده این ماه برای شما روزهای پرمشغله ای خواهند بود، پس از فرصتی که دست داده خوب استفاده کرده و تا می توانید استراحت کنید.

اگر قصد تغییر در رژیم غذایی و ورزش روزانه خود دارید، سریعا این کار را انجام دهید و به تعویق نیدازید، که باعث تغییرات شدید در روحیه و منظم بودن شما خواهد داشت و باعث می شود که به آینده امید بیشتری داشته باشید.

اگر بخواهید می توانید در همه امور موفق باشید و احساس راحتی بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با دیگران را داشته باشید.

امروز زمان مناسبی برای جاه طلبی های حرفه ای و اجتماعی شماست، اگر مایل باشید میتوانید برای ارتقای شغلی و افزایش درآمد نیز از رییس خود درخواست کنید، که حتماً مورد قبول خواهد بود.

در روابط عاطفی خود باید به دنبال آرامش و عشق بود. در پناه یك همسر و یا دوست خوب باید پوست انداخت و زندگی تازه‌ای را آغاز كرد.

بیشتر با خانواده به خصوص با فرزندانتان وقت بگذرانید.  برای نگرانی هایی که دارید می توانید روی دوستان قدیمی خود حساب کنید.

از غذاها که برای سیستم گوارش شما  مضر هستند، اجتناب کنید و بیشتر به فکر سلامتی تان باشید.

ممکن است به دلیل مشکلات مالی و شکست در کسب و کارتان ناراحت باشید. مشارکت های تجاری تان زیاد خواهد شد به دلیل مهارت های ضعیف برقراری ارتباطی تان. باید آرام باشید و از هرگونه حدس و گمان اجتناب کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر شما بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرید، ناراحت و آشفته می شوید. اینکه دیگران ازتان چه انتظاراتی دارند اهمیتی ندارد، چرا که شما می توانید بیشتر از انتظارات آنها کار کنید، اما مهم خود شما هستید.

امروز منتظر ننشینید تا دیگران هدایت امور را به دست بگیرند. خودتان مسئولیت کارها را به عهده بگیرید. آن کاری که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید، حتی اگر دیگران به مخالفت با شما بپردازند. شما خیلی خوب می دانید که بهترین کار ممکن برای شما و وضعیت فعلی چه کاری خواهد بود، پس نگذارید انرژی منفی دیگران روی قضاوتتان اثر بگذارد. به اندازه بقیه جسور و شجاع باشید؛ شما این حق را دارید که عقاید خودتان را بیان کنید و بر اساس باورهایتان عمل کنید. پچ پچ هایی که بین اعضای خانواده در مورد یک نفر از نزدیکانتان دهان به دهان می چرخند را نادیده گرفته و اگر کمکی از دستتان بر می آید از این فرد دریغ نکنید.

تحولات مالی پیش می‌آید كه بر زندگی تو اثر منفی خواهد گذاشت، چون انتظار این تغییرات را نداشته و در واقع بدون در نظر گرفتن خواسته‌های تو به وقوع پیوسته است. این روزها باید مراقب خرج كردنت باشی.

درباره كسی كه دوستش داری نباید اینقدر ابهام و تردید داشت. اگر عشق در مسیری روشن و شفاف حركت كند. همه این ابهام‌ها برطرف خواهد شد و روز به روز به شناخت‌های بهتری خواهی رسید.

می توانید به دلیل مشکلات مالی که دارید عصبی باشید. ارامش خود را حفظ کنید و گرنه به احساسات دوستان تان ضربه خواهید زد. امروز برای امتحان دادن و سخنرانی و مسافرت روز خوبی نیست. از سمت دیگر، زمان خوبی را با شریک عاطفی تان سپری می کنید. دقت کنید که چه چیزی می گویید!

درست زمانی که فکر می کنید می توانید به منظم بودن برنامه های روزانه تان اطمینان کنید، یک نفر پیدا می شود و همه کاسه کوزه هایتان را به هم می ریزد! و هرقدر که قبلا استقامت و پایداری در کارتان داشتید متزلزل می شود، به جای اینکه خیلی سریع واکنش نشان داده و مبارزه کنید، قبل از اینکه دست به هر اقدام مهمی بزند مدتی صبر کنید و ناامید نشوید و قویا به کارتان ادامه دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

موانع زیادی بر سر راه تان قرار خواهد گرفت. احتمالا احساس کنید که انرژی تان به هدر رفته است. اطرافیان تان شما را درک می کنند و سعی خواهند کرد که به شما کمک کنند. روابط با شریک عاطفی تان خیلی خوب پیش خواهد رفت. با یکدیگر می توانید مشکلاتی که به تعویق انداخته اید را حل کنید.

باوجود اینکه شما منتظرید که اتفاقی بیفتد، ولی امروز خیلی کند می گذرد.  شما نمی خواهید خودتان را با رویا پردازی های زیبا و مربوط به آینده سرگرم کنید، بلکه می خواهید کاری بزرگ انجام بدهید. ولی اگر تا ظهر دست به کار نشوید، ممکن است کم کم انگیزه های خود را از دست داده و قبل از تلاش کردن برنامه های خود را به یک یا دو روز بعد موکول کنید.

امروز قبل از آن که خانه را ترک کنید مانند یک اشراف زاده به خودتان برسید و بهترین لباس هایتان را بپوشید. تا جایی که می توانید لبخند به لب داشته باشید و دیگران را با انرژی مثبت خود تحت تاثیر قرار دهید. قدرت بسیار زیادی در دسترس شما قرار دارد، پس از آن به خوبی استفاده کنید. قلبتان را به روی کسانی که دوست دارید باز کرده و احساستان را نسبت به آنها بیان کنید، تا روز آن ها را نیز بسازید. سرتان را بالا بگیرید، شانه هایتان را عقب بدهید و به خودتان افتخار کنید. اگر همه این کارها را انجام دهید در پایان روز وقتی به آنچه پشت سر گذاشته اید نگاه می کنید انرژی و انگیزه زیادی برای آغاز یک روز فوق العاده دیگر در خود احساس خواهید کرد.

اختلافی با دوست یا همسرت پیش می‌آید كه باید با خویشتنداری و علاقمندی آن را برطرف كنی. رابطه دو دوست یا همسر مثل آینه است كه اگر لكه‌ای بر آن افتاد، باید فورا آن را برطرف كرد.همیشه وضعیت اقتصادی تو ثابت نخواهد ماند. عادت كردن به یكنواختی و تكرار كارهای عادی، ركود را به همراه خواهد داشت. خود را برای تغییرات مالی و آینده بهتر آماده كن.

فال روزانه متولدین تیر

این روز ها در زندگی تان تنوع داشتن باعث بهبود خلق و خویتان خواهد شد. سعی کنید یک مرز میان افراط و تفریط ایجاد کنید و از توجه بیش از حد یا عدم توجه بپرهیزید و یک حد تعادلی را برقرار کنید.

تا جای ممکن از بحث دوری کنید و اجازه ندهید که مشکلات کوچک به زندگی شما آسیب برساند. از تنبیح بیش از حد فرزندانتان خودداری کنید، حتی اگر بدترین شیطنت ها را داشته باشد.

شما شخصی باهوش، منحصر به فرد، مثبت اندیش، کاریزماتیک و دارای شم تجاری قوی هستید. همچنین بسیار خونگرم و اجتماعی می باشید و میتوانید با سرعت با دیگران روابط دوستانه برقرار کنید.

ممکن است امروز سریع عصبانی شوید و دوستان و شرکای کاری تان از شما به همین دلیل دور شوند. باید بیشتر محتاط باشید. نیاز است که مواظب خودتان باشید و بیشتر استراحت کنید. بیشتر به اعضای خانواده و مشکلات شان توجه کنید.

مواظب باشید در کارهایتان تا این حد عجول نباشید و صبر و حوصله به خرج دهید. به زودی از سرمایه گذاری های که در گذشته انجام داده اید سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد که به ثبات اقتصادی و مالی شما کمک زیادی میکند.

شما امروز ممکن است حس کنید که احساساتتان درگیر تحولاتی عمیق شده اند و آماده هستید که افکار و احساسات خود را با دیگران هم در میان بگذارید. از این حالت استفاده کرده و به روزتان شور و هیجانی بیشتر بدهید. در این راه به دیگران نشان بدهید که حرفی برای گفتن دارید که از آن مطمئن هستید و از بیان کردن آن هراسی ندارید. در هر کاری که می کنید شوخ طبعی را هم فراموش نکنید. این کار شما را از هر در بسته ای عبور خواهد داد. این عادت قدیمی شما است که هر چیزی را که فکر می کنید روزی به کارتان خواهد آمد را نگه

فال روزانه متولدین مرداد

می‌گویی او را دوست داری اما هرگز این دوست داشتن را ابراز نمی‌كنی. این دوست داشتن باید از طریق اشیاء یا كارهایی كه قابل لمس باشند، ابراز شود تا تاثیر داشته باشد.به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزش هوازی با شدت كم (پیاده روی، باغبانی، كار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حركات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله‌ای هستی!!!

یکی از دوستان تان قولش را حفظ نخواهد کرد و همین موضوع موجب عصبانیت شما خواهد شد. آرامش خود را حفظ کنید حتما توضیح منطقی وجود دارد. بیشتر انعطاف پذیر باشید و از بحث و دعوا نیز اجتناب کنید وگرنه منجر به خراب شدن روابط تان خواهد شد.

مانند کودکی هیجان زده و شاد باشید و به دنبال ماجرا بگردید. بگذارید خورشید به وجودتان بتابد و به شما انرژی بدهد. همراه با خانواده و دوستان به دامان طبیعت بروید و تا می تواند بازی کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. همیشه برای فکر کردن به کارهایی که باید انجام دهید وقت هست، ولی بهتر است امروز را با فکر کردن به این کارهای عقب افتاده و سرزنش کردن خودتان برای خود به روزی وحشتناک تبدیل نکنید. سعی کنید از تعطیلات استفاده کرده و تا می توانید تفریح و استراحت کنید تا بتوانید با آغاز هفته کاری با انرژی تمام هفته تان را شروع کرده و ذهنتان را روی انجام کارها و وظایفتان متمرکز کنید.

پول و ثروت خود را در راهی خرج می‌كنی كه بازدهی مناسبی ندارد. به خاطر قضاوت‌های سطحی و عجولانه خود را در تنگنایی می‌اندازی كه خروج از آن دشوار خواهد بود. باید مراقب باشی.

امروز انرژی کیهانی برای شما به گونه ای است که باعث می شود از فرصت های کسب و کاری که برایتان پیش می آید، نهایت استفاده را بکنید. پروژه های شما و ماجراجویی های تان  می توانند بسیار رضایت بخش به ثمر برسند.

ممکن است در موجی قرار بگیرید که باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود. یک روز پرمشغله و پر از کارهای معمول و انجام دستورات خانواده است، شما باید اعتماد به نفس تان را افزایش دهید و به مسائل خوش بینانه تر نگاه کنید، تا از پس تمام مشکلات به خوبی برآیید.

فال روزانه متولدین شهریور

نباید با مشکلاتی که نیاز به تحقیق دارند امروز برخورد کنید. احتمالا عصبی باشید و نتوانید برای دیگران قانع کننده باشید. از طرف دیگر هم روابط با شریک عاطفی تان امروز بسیار عالی پیش می رود.

از هر چیزی که مربوط به توافق های شفاهی یا کتبی باشد آگاه باشید، به دلیل خطرات مهم سو تفسیر تمام مسائل را بررسی کنید.

امروز روز خوبی برای تصمیم گیری درباره سلامتی و تناسب اندام است. تغییرات کوچکی در رژیم غذایی یا عادات ورزشیتان می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند. بهتر است از پذیرش مسئولیت هایی که انجام نمی دهید، اجتناب کنید.

با شور و هیجان پیش بروید و دست از این حال و هوای گرفته بردارید. به جای این که در خانه بنشینید و افکار بیهوده کنید و غصه بخورید بیرون بروید. به زیر نور خورشید بروید، تا وقتی این همه زیبایی در خارج از منزل در انتظار شماست چرا باید در خانه بمانید؟! امروز به خودتان سخت نگیرید و پر از انرژی باشد. یادتان باشد که شاد بودن کاملا به تصمیم خودتان بستگی دارد. اگر هیچ برنامه خاصی ندارید و کاری برای انجام دادن ندارید و حوصله تان سر رفته است، چرا با عشقتان به منزل یکی از بستگان و یا دوستان نزدیکتان سری نمی زنید؟ باور کنید زیادی تنها ماندن در منزل برای رابطه تان خوب نیست و باعث می شود روی ایرادهای یکدیگر زوم کنید.

شرایط دشواری بر وضعیت اقتصادی و یا محیط كاریت حكمفرما شده است. این مسئله می‌طلبد كه هوش و حواست را بیشتر جمع كنی تا بتوانی به موقع تغییرات مثبتی در این وضعیت ایجاد كنی.

امروز یک روز خوب و پر از انرژی برای شروع پروژه و یا قبول یک شغل جدید است.در عشق، دقت کنید که شما و معشوقتان در یک راستا قرار دارند. روحیه شما در حال بهبود است. پروژه هایتان با استقبال خوبی مواجه خواهند شد.

فال روزانه متولدین مهر

تمایل دارید که مسئولیت های زیادی را به عهده بگیرید و ممکن است نتوانید همه آن ها را تکمیل کنید. در حقیقت زمان مطلوبی برای انجام تلاش های تجاری نمی باشد. هرگونه ریسک کردن منجر به ضرر مالی خواهد شد. اگر امروز رانندگی می کنید، باید احتیاط کنید و چمدان های خود را چندین بار چک کنید.

هر چیزی را كه می‌شنوی نباید باور كنی. با این روش به كسی ظلم خواهی كرد كه تو را صمیمانه دوست دارد و می‌خواهد به دور از همه جاروجنجال‌ها، زندگیش را با تو سپری كند.زمینه برای یك كار یا موقعیت تحصیلی مناسب كه در دراز مدت به سود مالی منتهی می‌شود، فراهم شده است. باید از تمام توانایی‌هایت استفاده كنی تا آینده‌ات را تضمین كنی.

امروز ممکن است که نیروهای منفی از شما دور شوند. اما این می تواند در طول زمان برایتان بسیار پربار باشد. دقت کنید و از کسانی که دوستشان دارید، حمایت کنید. شما می توانید وکیل قدرتمندی برای منفعت کودکان, افراد مسن و یا حیوانات باشید و باعث بهبود روحیه تان می شود.

زمان زیادی را به خودتان بدهید، تا سازمان دهی کنید و منتظر نتیجه سریع نباشید.  جو امروز به شما این امکان را می دهد که از روابط خود با دیگران لذت ببرید. امروز فرصت هایی برای تغییر موقعیتتان در محل کار به وجود می آید؛ خجالتی نباشید، فقط آنچه را که  می خواهید بپرسید تا آن را به دست آورید.

امروز روز درخشش شما است. به خودتان برسید، بهترین لباس هایتان رابپوشید، موهایتان را شانه بزنید و از خانه بیرون بروید. امروز فرصت این را خواهید داشت که به احساسات خود جانی تازه ببخشید. اگر بخشی از زندگیتان هست که راکد باقی مانده است یا به آن انرژی تازه ای داده و در آن خلاقیت به کار گیرید و یا آن را از زندگیتان حذف کنید. در حال حاضر در زمینه روابط عاطفی بسیار خوش شانس هستید و فرصت های زیادی در انتظار شما هستند که هر یک تنها منتظر یک اشاره از شما هستند. خودتان را در زندانی که از خاطرات گذشته برای خود ساخته اید محبوس نکنید و فرصتی دوباره برای دوست داشتن و دوست داشته شدن به خودتان بدهید.

یک نقطه عطف در زندگیتان نیازمند کمی تفکری دقیق در مورد خودتان است. نیاز به اطلاعات جدید و عقاید جدید وجود دارد، پس پذیرای ایده ها و احساسات دیگران باشید.  از انگیزه های فعلی خود آگاه باشید که شما را به مقابله با پروژه های غیرعملی متمایل می کنند.

فال روزانه

فال برای روز پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398

فال روزانه متولدین آبان

اگر یک مسئله احساسی باعث ناراحتی شما شده است، راه هایی سالم برای رهایی از این احساس خود بیابید. راه های غیر منطقی مثل پرخوری عصبی گزینه خوبی نیستند و به حل این موضوع کمک نمی کنند. چنین کارهایی تنها سرپوشی موقت برای مشکل شما هستند و دیر یا زود این زخم دوباره سر باز خواهد کرد. مشکل را از ریشه برکنده و شادی و سرزندگی را جایگزین آن کنید. همه ما تمام مدت داریم با سختی ها و مشکلات دست و پنجه نرم می کنیم، ولی کمتر کسی است که بتواند خوشبختی ها و نعمت هایی که در کنار این مشکلات دارد را دیده و از آنها لذت ببرد. شما هم سعی کنید بخش های زیبای کتاب زندگیتان را ببینید و از آنها لذت ببرید.

ممکن است نیاز شدیدی به برقراری ارتباط با کسی داشته باشید که به خصوص با علایق شما موافق است. ممکن است رابطه ای از گذشته دوباره باز شود. شما با موفقیت زیادی در این سفر خواهید بود:کارهای کوچک عشقی متعدد و جذابی خواهید داشت.

امروز صبح ممکن است مشکلاتی را در برقراری ارتباطی تان تجربه کنید – و در روابط های شخصی و اجتماعی تان تاثیر بگذارد. زمان خوبی برای شروع کسب و کار جدید نمی باشد. هر چه قدر هم وسوسه انگیز باشد.

امروز ممکن است حسی رقابتی تر از همیشه را داشته باشید. مواظب باشید که خودتان را گم نکنید، امروز برای یک پروژه یا ماجراجویی گروهی ایده آل است.  امروز، روز خوبی برای سرگرمی است. وفاداری و دیپلماسی شما را بسیار جذاب می کند، امروز روح سرکشی در گوش شما نجوا می کند.

به صداقت فكر كنید و صادق باشید. افكار منفی شما بجز این كه روابط شما را سست و ضعیف كند هیچ شم دیگری ندارد و این همه حقیقت است. تا روز خیانت زمان زیادی مانده و لازم است از حالا به فكر آن باشید. ? شاید هم كسی به شما خیانت نكند. ?پیشنهاد دوستان شما برای گذراندن وقت امروز بسیار مفید واقع می شود. به حرف آنها گوش كنید.

كم كم باید به فكر پس انداز باشید. هیچ كس نمی تواند در صورت بروز مشكل به شما كمك كند، بجز خود شما!

فال روزانه متولدین آذر

مردم دوست دارند حرف هایشان را حتی اگر شده از طریق این و آن به گوش شما برسانند، پس شما هم با ایده های خودتان با آنها وارد بحث بشوید. برای حفظ صلح و آرامش دیگران، خودتان و آنچه که به صلاحتان است را قربانی نکنید. تغییراتی که لازم است را طوری به وجود بیاورید که به نفع هر دو طرف باشد. دروغ هایی که امروز می گویید برایتان دردسرساز خواهند شد، پس بهتر است سعی کنید به هیچ وجه دروغ نگویید. شاید داشتن صداقت در این لحظه شما را دقیقا به همان هدفی که دارید نرساند، ولی حداقل خیالتان از این بابت راحت است که هیچ ریسکی در آینده در انتظاتان نخواهد بود و تکلیف همه چیز روشن می شود.

بیشترین زمان خود را صرف فکر کردن می کنید. گرچه می دانید که با این کار دوستان تان از شما دور خواهند شد. فکر میکنید رضایتی که از خودتان دارید ارزش بیشتری دارد. باید مشکلات مهم خانواده تان را حل کنید. اگر شما را به یک سفر دعوت کردند دعوت را رد کنید. به نظر می رسد که مستعد اتفاقات ناخوشایند هستید.

دوباره عشق و دوستی رونق تازه‌ای می‌گیرد. پس از یك دوره سردی و ركود، این رونق و گرمی تازه به خصوص در شرایط یاس و ناامیدی، بسیار لذتبخش خواهد بود. چراغ عشق را باید همیشه روشن نگهداشت تا به خوشبختی رسید.وضعیت جسمی تو روز به روز بهتر خواهد شد. مراقبت‌های جدی نتیجه خواهد داشت. سعی كن در زمان استراحت مطالعه كنی و بر دانش خود بیافزایی.مسئولیت‌های تازه‌ای به تو واگذار می‌شود كه باید آنها را دقیق و درست انجام داد. اعتبار تو به وظیفه‌شناسی توست. این اعتبار را مثل یك سرمایه در نظر بگیر و آن را افزایش بده تا به پاداش چشم‌گیرش برسی.

سعی کنید تا نظرات بیرونی و اطرافیان ، کمتر روی شما تاثیر گذار باشد و بیشتر به دنبال مشاوره افراد متخصص و خردمند بگردید.  اعتماد به نفس خودتان را از دست ندهید و همچنان با قدرت کامل به سمت موفقیت پیش بروید.

روابط جدید و گسترده تر کردن روابط دوستانتان، فرصت های بهتری را برای شما به ارمغان می آورد.  مدتی از زمان خود را برای شناخت یکدیگر بگذارید و از آن بهره ببرید.

مروز می توانید خیلی از وضعیت ها را به نفع خود تغییر دهید و یک زمان مناسب و مثبت برای تغییرات مهم در وضعیت های زندگی تان می باشد.  اما قبل از آن، همه چیز را تجزیه تحلیل کنید که کدام بهتر است و بی گدار به آب نزنید که اینجوری خوشحالی و شادی شما خیلی زود قطع نخواهد شد و ادامه دار خواهد بود.

خواسته های متعدد اطرافیان از شما، ممکن است باعث تحریک پذیری و عصبی شدن تان شود.

فال روزانه متولدین دی

به نظر می رسد که نامید هستید و نمی توانید خودتان را به طور واضح بیان کنید. باید هر گونه ملاقات ها را به زمان دیگری موکول کنید. زیرا که مهارت های برقراری ارتباطی تان در بهترین حالت نیست. زمان خوبی برای سرمایه گذاری و خرید چیزهای ارزشمند نیز نمی باشد. – ممکن است که انتخابات خوبی نداشته باشید.

به گونه رفتار كن كه انتظار داری با تو رفتار شود. اگر روزی تو به او بخندی، فردا او به خواهد خندید! پس جای گله و شكایت نیست.پولی را که فكر نمی‌كردی برگرده یا فراموش کرده بودی دوباره به دست می‌آوری. یک دوره سخت و پرتنش بالاخره به پایان می‌رسه و تو می‌تونی نفس راحتی بکشی.

گاهی اوقات بهتر است که بیشتر شنوده باشید تا بتوانید از ایده ها و نظریات اطرافیانتان بیشتر بهره ببرید، و یا شاید در آینده ای نه چندان دور باعث تحولات و پیشرفت در زندگیتان شود. شما از فرزندانتان کمی بیشتر از سنشان توقع دارید، توقعتان را پایین بیاورید و زمان بیشتری را برای آنها بگذارید.با این همه باید دست از عجول بودن و لجبازی بردارید.  از لحاظ سلامتی  برای شما به خوبی پارسال نخواهد بود و خیلی وقت ها با بیماری های جزئی از قبیل سرماخوردگی، سردرد و دندان درد درگیر خواهید بود.

امروز افراد خودخواهی که دور و برتان هستند ممکن است جلوی پیشرفتتان را بگیرند، پس مواظب آنهایی که می خواهند بیش از آنچه حقشان است را دریافت کنند باشید. در وقت و انرژی که برای دیگران صرف می کنید منطقی باشید. بعضی ها می خواهند از روح بزرگ و سخاوتمند شما سوء استفاده کنند. از قدرت تشخیص خود برای یافتن ریشه مشکلات و ایجاد تغییرات لازم برای حل آنها استفاده کنید. احساس می کنید عشقتان از شما فاصله گرفته است و چیزی هست که نمی خواهد با شما در میان بگذارد. هر چند این موضوع ذهنتان را درگیر کرده است، به او فشار نیاورید و صبور باشد، به وقتش او هر چیزی که لازم باشد را به شما خواهد گفت.

یک شخصی که به شدت به شما نزدیک است، ممکن است یکی از رازهای  شما را به صورت غیرمنتظره ای فاش کند و باعث دلسرد شدن و ناراحتی شما شود. شما شخصی ماجراجو، حساس، جسور، احساساتی، سخت کوش، کاریزماتیک و وقت شناس هستید.  سرشار از شور و انرژی هستید و اهداف جاه طلبانه ای دارید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز برای شما روزی خوشایند خواهد بود. انرژی و پویایی زیادی احساس می کنید که به شما برای زندگی انگیزه می دهد. هر کاری که می کنید سعی کنید از انجام آن لذت ببرید و وقت خوبی را پشت سر بگذارید. با رویکردی ماجراجویانه و همراه با روحیه بالا در هر وضعیتی به موقعیت مطلوب خواهید رسید. در حال حاضر شما قدرت ایجاد تغییراتی بزرگ و مهم را دارید که بر آینده شما تاثیری قابل توجه خواهند داشت. البته بزرگ بودن تغییرات لزوما نشان دهنده خوب بودن آنها نیست و باید پیش از هر کاری تمام جوانب را در نظر گرفته و اگر لازم است با قدم هایی کوچک راهتان را آغاز کرده و زمینه را به مرور زمان برای تغییرات بزرگ آماده کنید.

احساس قدردانی کردن و شادی برای آنچه که دارید، می تواند به طور معجزه آسایی برکت زندگی شما را چندین برابر کند و تحت هیچ شرایطی توکل خود را به خداوند از دست ندهید.

انرژی کیهانی امروز به گونه ای است که اتفاقات مثبت و عالی به سمت شما سرازیر می شوند و باعث می شود که یک زندگی اجتماعی فعال و شاد را داشته باشید.

به هرگونه دعوت بیرون رفتن از طرف دوستان و عزیزانتان بله بگویید و از کنار آنها بودن، لذت ببرید. هرگونه نگرانی که اخیرا به خود وارد کرده اید، را از خود دور کنید.

امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید کمتر اجتماعی باشید به دلیل مشکلات سلامتی که دارید. باید با دوستان و شریک عاطفی تان بیشتر ارتباط برقرار کنید. امشب یکی از بستگان تان را ملاقات می کنید کسی که به شما کمک می کند تا مودتان بهبود یابد.

شما مهارتهای دارید که می توانید به راحتی هر کاری را مدیریت کنید.  امروز یک زمان مناسب برای برنامه ریزی یک مهمانی بزرگ با دوستان و عزیزان اطرافتان می باشد.

فال روزانه متولدین اسفند

زمان خوبی برای سفرهای تجاری نمی باشد. شانس شما برای به دست آوردن سود مالی کم است. زندگی عاطفی تان خیلی خوب پیش می رود اگر به نیازهای شریک عاطفی تان بیشتر توجه کنید.

امروز در انتقاد کردن از دیگران زیاد عجله به خرج ندهید. به چیزهای مثبت و این که چطور می توانید از آنها تعریف کرده و دلشان را شاد کنید فکر کنید. امروز شما به توجهی بیش از همیشه نیاز دارید، پس با افرادی که به شما روحیه می دهند و باعث شادیتان می شوند وقت بگذرانید. یادتان باشد اگر همیشه در فکر آینده باشید زیبایی های لحظاتی که در آن هستید را از دست خواهید داد. خوشبختانه اوضاع اقتصادیتان حتی اگر برای خودتان چندان ملموس نباشد بهتر شده است، این روند رو به رشد تا آخر تابستان ادامه خواهد داشت و آن موقع است که می توانید این بهبود را در تمامی جنبه های زندگی خود به طور قابل توجهی احساس کنید.

عشق، تفكر و اندیشه‌ات را تسخیر كرده است. برای همین نمی‌توانی به چیزهای دیگری فكر كنی. باید از احساسات و عواطفت كم كنی و واقعیت‌ها را در نظر بگیری تا آسیبی به تو نرسد.برای سالم و باطراوت ماندن هرچه بیشتر پوست باید از پاك‌كننده‌های طبیعی استفاده كرد و همینطور پوست به قدر كافی مرطوب بوده و از نور زیاد خورشید محافظت شود. در مورد حقوق و یا امتیازات مالی تو نگرانی‌هایی وجود دارد. باید زودتر نگرانی‌ها را برطرف سازی چون تو بدون پشتوانه مالی نمی‌توانی به بخشی از آرزوهایت برسی.

امروز شما خیلی تمایل دارید که پولتان را  بیرون بریزید؛ مراقب باشید که به خودتان اجازه ندهید که به خریدهای بی هوده و هزینه های  کشیده شوید. در کار شما، چیزی می تواند به پایان برسد؛ با وجود ظاهر، این تغییر برای شما بسیار مساعد خواهد بود.

افرادی که به آن ها اهمیت می دهید ممکن است به زمان و توجه بیشتری نیاز داشته باشند. گاهی اوقات یک ناامیدی می تواند به عنوان یک تغییر مهم تلقی شود. بهتر است که خونسردی خود را حفظ کنید و قضاوت نکنید.

تنها کاری که می توانید انجام دهید، این است که خانواده تان را سازمان دهی کنید.  این یک شب عالی برای بیرون رفتن با دوستان یا عزیزانتان و لذت بردن است.

طالع بینی روزانه

پیام بگذارید