سرگرمی فال روزانه

فال روزانه – دوشنبه 9 اردیبهشت 1398

فال روزانه
نوشته شده توسط ابراهیم شجاعی

فال روزانه

کاربران عزیز توجه داشته باشید که فال روزانه منتشر شده در این بخش از وبسایت لبخند ما ، صرفا جنبه سرگرمی دارد .

سخنی برای متولدین 9 اردیبهشت

دوست عزیزی که 9 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پرانرژی، جسور و شجاع، خوش قلب، خونگرم و دارای عقاید مذهبی محکمی هستید. شما عاشق هنر، موسیقی و ادبیات هستید. سعی کنید عادات منفی خود از جمله حسادت، تنبلی و دمدمی مزاجی را کنار بگذارید. امسال نتیجه ی سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده بوده اید را خواهید گرفت و می توانید به همان اندازه ای که خودتان دلتان می خواهد برای تجملات و خرید اشیای لوکس و حتی غیر ضروری پول خرج کنید. شما دارای اراده ای قوی هستید و به کارهای تحقیقاتی علاقه ی زیادی دارید. سال جدید برای شما با فرصت هایی برای رشد و پیشرفت همراه خواهد بود. احتمال ترفیع رتبه و دست یابی به موفقیت حرفه ای برای شما بسیار بالا خواهد بود. احساسات معنوی شما بسیار قوی هستند و ممکن است در نیمه ی دوم سال تصمیم بگیرید به یک سفر زیارتی بروید. سرمایه گذاری هایی که با ریسک همراه هستند می توانند برایتان منافع مادی زیادی را به همراه داشته باشند. روابط عاطفی شما خیلی خوب پیش خواهند رفت و اگر پیش از این عشقتان را پیدا کرده باشید احتمال اینکه امسال تصمیم بگیرید با او ازدواج کنید و حتی بخشی از این تصمیمتان را عملی کنید هم وجود دارد. ماه های تیر، شهریور، دی و فروردین مهم ترین ماه های سال هستند. مسئولیت های عمومی و شغلی ممکن است باعث درخشش هر چه بیشتر شما گردد. راحت باشید و در برابر مردم احساس غریبی نکنید. شما از ذکا و هوشمندی لازم برخوردارید. خجالت نکشید یا بیش از حد مغرور نباشید، فقط خودتان باشید، همه چیز ان طور که دلتان می خواهد پیش خواهد رفت. به محض ایجاد یك رابطه جدید، روابط قدیمی و دوستانت را فراموش می‌كنی. این بدترین رفتار است و تو را از بهترین دوستانت جدا می‌كند. بهتر است كمی در رفتارت تجدید نظر كنی.

فال روزانه – دوشنبه 9 اردیبهشت 1398

فال روزانه متولدین فروردین

عجله و تندی مطمئنا عامل شکست و ناکامی خواهند بود. انرژی خود را در جهت اهداف دقیق و صحیح هدایت کنید و کنترل خود را از دست ندهید.

امروز ممکن است که شخصی ناشناس، اعصاب شما را به هم بریزد و باعث ناراحتی تان شود، بهتر است که به اعصاب خود مسلط باشید و کدورت ایجاد نکنید.

امروز یک گردهمایی بزرگ در محل کار و یا زندگی شما شکل خواهد گرفت که شما در آن همراه با برخی از دوستان، همکاران و یا شاید حتی عشقتان شرکت خواهید کرد. حضور در این جمع و اطلاعاتی که با شرکت در ان به دست خواهید آورد هم شما و هم همراهانتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهد داد و سوژه ی بحثتان را برای چند روز تأمین خواهد کرد. امروز نمی شود از زیر کارهایتان در بروید و فکر کنید که اگر کمی شانه خالی کنید دیگران هم متوجه این موضوع نخواهند شد.

اگر قلبتان هنوز از عشق خالی می باشد، دیگر مطمئن باشید، مورد تحسین افراد بسیاری در اطرافتان قرار می گیرید. سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید و از موهبت هایی که زندگی بر شما اعطا کرده بهره لازم را ببرید.

ممکن است زمانی که در زندگی خود احساس شلوغی و سردرگمی می کنید، رشته کارتان را از دست بدهید، بهترین کار اولویت بندی و برنامه ریزی برای رسیدن به تک تک آن هاست.

شما به زودی در حرفه خود موفقیتی کسب خواهید کرد و ارتقای شغلی پیدا می کنید، مراقب افراد حسود دور خود باشید و با آنها معاشرت کنید تا شما را دوست خود پندارند.

رژیم غذایی خود را منظم کنید، تا سطح کلسترولتان پایین بیاید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بحث در مورد فعالیت های تجاری که قصد دارید در آینده همراه با دوستان و یا همکارانتان داشته باشید خیلی خوب پیش خواهند رفت و توجه خاصی که شما به جزییات دارید در چنین صحبت ها و تصمیم گیری هایی خیلی خوب به کارتان خواهند آمد.

به زودی به لطف و کمک مشاوره و خانواده یا برخی از همکاران خود موفقیت خوبی کسب خواهید کرد،  ویتامین b بیشتری مصرف کنید ، که برای سلامتی شما بسیار مفید خواهد بود.

در زندگی زناشویی  همسرتان را تحسین کنید و درک متقابل داشته باشید و در میان جمع از او تعریف کنید، که باعث عالی تر شدن روابط شما خواهد شد.

شما فاقد انرژی هستید و دلیل آن محیط نجومی تاریک می باشد. کمی ویتامین B1 مصرف کنید، از برنج قهوه ای، جگر گوساله، کلیه بره و شیر و خامه در رژیم غذای تان استفاده کنید.

مشغله های ذهنی ویژگی های شغلی احتمالا افق دیدتان را تیره می کند، ولی دلبستگی زیادی به آن نشان ندهید. بر عکس مایه تسلی خوبی در زندگی عشقتان خواهید یافت.

شاید بهتر باشد تمام نکات مهم را یادداشت کنید تا بعدا در صورت لزوم بتوانید به آنها رجوع کنید. هر پروژه ی جدیدی که امروز آغاز شود به موفقیت ختم خواهد شد، پس نگران احتمال شکست و ناکامی نباشید. یک هزینه پیش بینی نشده مانند خرابی های ناگهانی در خانه و یا تعمیر ماشین ممکن است امروز خرج زیادی را روی دستتان بگذارد و شما را وادار کند در بودجه بندی این ماهتان تغییراتی را ایجاد کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

این روزها ممکن است با شریک زندگی خود دچار اختلاف نظر شوید، اما با کوتاه آمدن شما زود گذر خواهد بود و همه چیز بر وفق مراد میشود.

بیش از حد روی دیگران ایراد نگذارید و بدانید که هیچ کس کامل نیست حتی شما.

سعی کنید مدیتیشن را در برنامه روزانه خود بگنجانید تا ذهنتان آماده شود.

الان زمان نشان دادن استعدادها و مهارت هایتان می باشد. این محیط سیاره ای این فرصت را به شما خواهد داد تا چند دوست جالب پیدا کنید یا ملاقات ها و ماجراهای عاشقانه داشته باشید.

مراقب باشید، خوش اشتهایی تان ممکن است با شدت بیشتری برگردد. به علاوه مقاومت سیستم ایمنی تان ممکن است تضعیف شود.

امروز همه متوجه جذابیت منحصر بفرد شما خواهند بود و این می تواند فرصت بسیار مناسبی برای به کرسی نشاندن حرف هایتان باشد، خواه قانع کردن شخصی که دوست دارید به پذیرفتن یک قرار عاشقانه ی دو نفره باشد، خواه پیش بردن خواسته هایتان در محل کارتان! در این میان مسائل مربوط به روابط عاطفی خیلی بهتراز همیشه پیش خواهند رفت و احساس نزدیکی بیشتری به شخصی که دوست دارید خواهید کرد. در حین صحبت کردن با طرف مقابلتان شما به نقاط مشترک زیادی که دارید پی خواهید برد. این می تواند زمینه ساز برداشتن قدم هایی جدید در راه رسیدن به خواسته ی نهاییتان که همان زندگی در کنار عشقتان است باشد.

شما می توانید با بودن در کنار عزیزانتان از خوشبختی صلح آمیز لذت ببرید. با این وجود مشکلات مالی را نادیده نگیرید، چنانچه آنها را به سرعت حل نکنید، قسمت های بیشتری آشفته خواهد شد.برای پیشبرد زندگی خود بهترین کارها را انجام دهید و همه چیز را ساده نگه دارید و با تفکرات منفی زندگیتان را پیچیده و سخت نکنید. اگر بدهی های زیادی دارید،امروز روز مناسبی برای تسویه آنها می باشد، تا بتوانید با خیال راحت بودجه بندی کنید و برای آینده خود پس انداز داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

مراقب باشید،فردی که به آن اعتماد دارید سعی میکند تا بر سر راه موفقیت شما موانعی بگذارد.

برای مدتی عادت های قدیمی را کنار بگذارید و تغییرات جدید را در زندگی خود اعمال کنید.

امروز زمان مناسبی برای معاملات مالی و املاک نیست،پس عجله نکنید.

برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود پشتکار داشته باشید و بی وقفه پیش ببرید.

چه اهل فعالیت های هنری باشید و چه نباشید امروز ایده ی انجام یک کار هنری از قبیل نقاشی، موسیقی و یا نوشتن به ذهنتان خواهد رسید. ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید و اگر فکر می کنید خودتان به تنهایی نمی توانید آنها را عملی کنید از دوستی که می دانید در انجام فعالیت های هنری تخصص دارد کمک بگیرید. از میان این ایده ها ممکن است حتی ایده ای فوق العاده برای شروع یک کار کسب و کار سودمند نیز بشود پیدا کنید، پس حواستان را خوب جمع کنید!

پرستیژ شما افزایش خواهد یافت، شما از عقاید درخشان و برجسته ای برخوردار خواهید بود و چنانچه آنها را در عمل برای بهبود زندگی تان به کار نبندید، افسوس خواهید خورد.

درباره هزینه های خود نهایت دقت خود را به کار بندید، وارد بازی های قرض و وام نشوید. مجردها این شانس را پیدا خواهند کرد تا با نیمه گمشده خود ملاقات کنند.

این روزها سعی کنید بیشتر از حد معمول به صدای درونی خود اعتماد داشته باشید و منطق و احساس را با یکدیگر پیش ببرید.

شما میتوانید برای افرادی که نزدیکتان هستند مفید باشید و کمک کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

زمان دشواری برای کنترل تخیلاتتان خواهد بود، سعی کنید کمی واقع گرا باشید، گام هایتان را محکم تر بردارید، وگرنه مورد انتقاد قرار خواهید گرفت و این امر مسلما شما را آزرده خاطر خواهد کرد.

امروز شما در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد که در آن جمعی از دوستان و آشنایانتان حاضر هستند و در مورد علایق فلسفی، معنوی و شاید حتی مذهبی خود به بحث خواهند پرداخت. شاید عشقتان نیز همراه با شما در این جمع حاضر شود. این بحث ها شاید شما را آنقدر به خود مشغول کنند که فراموش کنید عشقتان نیز همراهتان است و به اندازه ی کافی به او توجه نکنید. شاید حتی متوجه نشوید که او زیاد از حضور در این جمع لذت نمی برد. اگر نمی خواهید او از دستتان ناراحت شود بهتر است کمی بیشتر به او توجه کنید. در پایان روز سعی کنید پیاده تا خانه تان بروید، این کار به باز شدن ذهن شما کمک زیادی خواهد کرد.

شما از عقل،  هوش و دانش برخوردار هستید و توانایی رهبری دیگران را دارید.

به زودی به قدرت می رسید و با اتکا به استعداد های خود موفق خواهید شد.

امروز روز خوش یمنی از جهت تکانش ها و امیال تان خواهد بود، خودتان را کنترل کنید، بعد از اندیشیدن بالغانه اقدام به تصمیم گیری نمایید.

برخی تضادهای قدرت بویژه درباره فرزند (فرزندانتان) بین شما و همسرتان پیش خواهد آمد. تمرین های ریلکسیشن و نرمش های ژیمناستیکی حالتان را بهتر خواهد کرد، به شرطی که تداوم داشته باشد.

وقت آن رسیده است تا اقدامات مسئولانه ای را بپذیرید و انجامشان دهید، حتی اگر کمی بیشتر از انتظارات شما است، زیرا با اولویت بندی و برنامه ریزی میتوانید بینظیر باشید و شگفتی بیافرینید.

شما ممکن است دیدگاه نسبتا بدبینانه ای را به برخی چیز ها داشته باشید که این خطر ابتلا به بدخوابی یا سوء هاضمه را افزایش میدهد،بنابراین بهتر است آرام باشید و افکار مثبت را جایگزین کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

روز مطلوبی برای  تلاش های عقلانی تان خواهد بود. زیاد مطالعه کنید و درباره مسائل متفاوت بخوانید. بهتر است در قلمرو شغلی تان به امور عشقی مشغول نشوید، چون باغث مشکلاتی برایتان خواهد شد، برای این امور محیط متناسبی را انتخاب کنید.

امروز با تاخیر و یا سوء تفاهم ها عصبی و مضطرب نشوید و تمام تلاش خود را کنید تا بتوانید روی اعصابتان کنترل داشته باشید.

یکی از فرزندانتان ممکن است باعث ناراحتی و نگرانی شما شود، سعی کنید با او بحق نکنید که موضوع خیلی جدی نخواهد بود.

از توجهی که دریافت می کنید لذت ببرید و در مقابل شما هم اطرافیانتان را مورد توجه قرار دهید. فرار کردن از کارهای امروزتان به آن سادگی که فکر می کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید.

با دوستانتان معاشرت کنید و هدفهای با ارزشتان را با آنها به اشتراک بگذارید.

در بروز احساسات به شریک زندگی خود قویتر عمل کنید و آن را پنهان نکنید که اینگونه روابط شما مستحکم تر خواهد شد.

در مسیر شغلی تان به موفقیت هایی دست خواهید یافت، مراقب حسودان خواه از میان دوستانتان خواه از میان دشمنانتان باشید، برا ی کاهش کلروسترولتان لازم است رژیم جدی و سختی بگیرید.

امروز شما همراه با دوستان نزدیک و یا شاید عشق زندگیتان در یک جمع شرکت خواهید کرد که به احتمال زیاد مرکز توجه آن خودتان هستید. شاید قرار باشد در مورد موضوعی سخنرانی کنید، یک گروه را رهبری کنید و یا یک فعالیت هنری خاص را انجام دهید. کاری که انجام می دهید هر چه که باشد تمام اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فال روزانه متولدین مهر

مجرای روده ای تان ممکن است دچار آشفتگی گردد، در رژیم غذایی خود از مواد غذایی فیبردار بهره بگیرید. سعی کنید، اهانت هایی را  که کسی در حقتان مرتکب شده، از خاطر تان بزدایید.

به خود اعتماد داشتخ باشید و بدانید که میتوانید تفاوت های را ایجاد کنید.

منتظر برخی از پیش رفت ها و ارتقاء شغلی باشید که می تواند باعث شادی شما در زندگی شود و آینده مطمئن تر را خواهید ساخت.

امروز بسیار آرامش بخش، برای شما خواهد بود.

اعتبارتان بالا خواهد رفت و ایده های درخشانی دارید و می توانید به راحتی آن را با دیگران در میان بگذارید، تا به بهبود کیفیت زندگی خود کمک کنید.

اگر سزیعتر از موسیقی پیش بروید، تاثیر آن را از دست خواهید داد. این لحظه دقیقا زمانی است که بایستی به طور جدی از موقعیت مالی خود مراقبت نمایید، مدیریتی صحیح و کارآمد باعث به ثمر رسیدن تلاش هایتان خواهد شد و انبوهی از خوش اقبالی به دست خواهید آورد.

امروز خبرهای نه چندان خوشایندی از یکی از دوستانتان که در حال حاضر دور از شما زندگی می کند خواهید شنید که هر چند به طور مستقیم به شما ارتباطی پیدا نمی کند اما برایتان نگران کننده است. در مورد این موضوع با دوستتان صحبت کرده و اثراتی که می تواند روی خودتان یا اطرافیانتان داشته باشد را بررسی کنید. این که دیگران به تفریح و استراحت می پردازند در حالی که مسئولیت های شما دارند یکی پس از دیگری روی هم انبار می شوند و نمی دانید چطور می توان از پس انجام این همه کار برآمد برایتان آزار دهنده است. شاید شما در وضعیت دشواری قرار گرفته باشید، ولی از مقایسه خودتان با دیگران به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

انرژی امروز شما برای داشتن ارتباطات بیشتر عالی خواهد بود.

شما با صحبت کردن میتوانید دیگران را متقاعد کنید و بر روی آنها تاثیر بگذارید.

امروز به اندازه کافی وقت برای بودن در کنار همسر خود دارید.

مجاری تنفسی شما ممکن است دچار مشکل شود بهتر است، که به پزشک متخصص مراجعه کنید.

از جاه طلبی های بی مورد اجتناب کنید، زیرا ممکن است که ناخواسته باعث اذیت اطرافیان تان شوید، از رسیدن به اهداف خود دریغ نکنید و تمام تلاش خود را برای آن انجام دهید.

فال برای روز دوشنبه 9 اردیبهشت 1398

فال روزانه متولدین آبان

امشب بیرون بروید و از زندگی لذت ببرید، حسادت دیگران را جدی نگیرید و تنها با معاشرت آنها این حس را درون آنها خنثی کنید و بگذارید تا بدانند که درباره شما اشتباه کرده اند.

ممکن است دچار اختلال روده شوید بهتر است که غذاهای غنی از الیاف را مصرف کنید، که هضم را بهبود می بخشد. برای رسیدن به آرامش گوش دادن به موسیقی و نواختن یک آلت موسیقی را با امتحان کنید.

امروز از وضعیت مالی خوبی برخوردار خواهید شد و به صورت غافلگیرانه پولی به شما خواهد رسید که می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید.

شاید سرمایه گذاری هایی کرده باشید که به طور موقت به خاطر برخی مسائل به طور منفی تحت تأثیر قرار گرفته اند. یادتان باشد که این موضوع لزوما به این معنی نیست که این اثرات پایدار خواهند بود. به احتمال زیاد خیلی زود ورق به نفع شما برخواهد گشت، کافی است صبر داشته باشید و منتظر فرا رسیدن زمان مناسب بمانید. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابلتان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی بزرگ خواهید بود.

روز خوبی برای باز کردن افق های جدید برای شماست، چنانچه حس می کنید، به ثبات مالی لازم دست یافته اید، حسابهایتان را ساماندهی کنید و بودجه سفت وسختی را برای خود فراهم کنید.

ایجاد ارتباط با اطرافیان ممکن است، برای شما کمی دشوار باشد اما کافی است آن را امتحان کنید و از بودن در کنار دوستان تان لذت ببرید.

بعد از مخالفت لحظه ای با شریک زندگی تان، خوشبختی مجددا به شما روی خوش نشان خواهد داد. زیاد طالب انجام خواسته های دیگران نباشید

بدانید که هیچ کس کامل نیست، شما هم از این قاعده مستثنی نیستید .

فال روزانه متولدین آذر

در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : نظرت در مورد طبیعت و فضای آزاد چیه؟ فكر كنم یك مسافرت كوتاه یا حتی كوهنوردی بتواند روحیه نشاط و شادابی را به تو بازگرداند.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است : باید برای رفع بعضی از مشكلات جسمی به متخصص مراجعه كنی. سلامتی تو احتیاج به مراقبت بیشتری دارد.

در مورد داشتن رژیم سالم و انجام تمرینات روزانه مردد نباشید و هر چه زودتر این کار را در اولویت خود قرار دهید.

بیشتر به فکر سلامتی تان باشید، به بزرگترها سر بزنید و دعای آنها را بدرقه راهتان کنید.

هدف روشنی را برای آینده خود داشته باشید، برای آنها برنامه ریزی کنید، با افراد باتجربه و خردمند مشورت کنید و بهترین عملکرد را داشته باشید تا نتیجه عالی از آن کسب کنید.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است : پس از یك دوره تلاش و كوشش به موفقیت خوبی دست خواهی یافت. همین مساله تو را در جایگاه برتری می‌نشاند كه مورد تحسین و پاداش از سوی دیگران قرار خواهی گرفت. باید دستاوردهای خود را حفظ و تكمیل كرد.

احساس می کنید که در لبه پرتگاه قرار دارید و احتمالا این به خاطر فقدان مغناطیسم لازم است. در محل کار، اثرات مثبت اقدامات پیشینتان ظهور خواهد کرد.

از تمایل کنونی تان برای به واقعیت پیوستن رویاهایتان خبر دارید؟ این تمایل ممکن است به عدم پذیرش مسئولیت و متعاقبا به ناکامی و شکست منجر شود.

هوای عاطفی زندگی تان آفتابی است و منجر به عشق و همچنین دوستی یا رابطه بین نسل های متفاوت خواهد شد. توسط بسیاری از خاطرخواهان خود احاطه خواهید شد، پس از هماهنگی و شادمانی لذت ببرید.

فال روزانه متولدین دی

منتظر پیشنهاد رفتن به مسافرت از طرف یكی از نزدیكانت باش. این سفر میتونه از نظر روحی و عاطفی تو را تحت تاثیر قرار بده. بهتره از موقعیتی كه بدست اومده نهایت استفاده رو ببری و از لحظاتت لذت ببری.

مراقب سلامتی خود باش و ورزش را فراموش نكن. تو اهداف و آرزوهای مهمی داری كه برای رسیدن به آنها باید بسیار تلاش كرد. قبل از هر چیز باید بدنی سالم و تندرست داشته باشی تا به اهداف خود برسی.

به نظر می رسد که دوستانتان امروز نسبت به شما نگاهی انتقادی پیدا کرده اند و به همه کارها و رفتارهایتان ایراد می گیرند. شما هم فکر می کنید که آنها دارند بیهوده شما را مورد قضاوت قرار می دهند و انتظارهای نابجا و بیش از اندازه ای دارند. شما کاری به آنها نداشته باشید و بی آن که دلسرد شوید با شجاعت به دنبال خواسته هایتان بروید.

موقعیت های احساسی پیش می آیند که شما را ناراحت خواهند کرد، بهتر است که  خودتان را کنترل کنید.

بهترین کار این است که سخت کار کنید و پشتکار داشته باشید، تا به تمام اهداف مورد نظر تان دست بیابید.

این بار شما توانایی نشان دادن استعداد ها و مهارت های خود را خواهید داشت، پس از آن نهایت استفاده را کنید.

ممکن است که این روزها مقاومت سیستم ایمنی بدنتان، کاهش پیدا کند، می توانید به پزشک مراجعه کنید و از مکمل های تقویتی استفاده کنید.

محیط سیاره امروز به شما این امکان را می دهد که دوستان جالبی پیدا کنید و ماجراهای پرشور و دورهمی های بی نظیر را در کنار هم داشته باشید.

شما بسیار زیاد و به صورت کارآمد تلاش خواهید کرد، به ویژه کارگروهی نیز مطلوب خواهد بود، ارزش درست روابط دوستانه تان را با آزمودن آنها برآورد کنید تا بتوانید از دوستی های دروغین ممانعت به عمل اورده و از حمایت آشکار دوستان واقعی برخوردار شوید.

فال روزانه متولدین بهمن

درباره امور عشقی تضادها ، مشاجرات، قهرها و بحث هایی وجود خواهند  داشت ولی این مسائل نباید آتش عشق شما را کم رنگ تر کند. احتمال کمردرد وجود دارد. شما با منطق زیاد و سریع فکر خواهید کرد، بنابراین ریسک عدم تفاهم کم خواهد شد.

باید كمی صبور باشی و منتظر لحظات شیرینی كه به زودی برایت اتفاق می‌افتد. به یك مسافرت دعوت می‌شوی.

بدون ترس به دوستان خوبتان اعتماد کنید، آنها مشاور خوبی برایتان خواهند بود

حتی اگر آب و هوا نیز مناسب نباشد، بهتر است که به طبیعت سری بزنید و آب و هوا و روحیه خود را تغییر دهید.

وقت مناسبی برای بازدید از افراد مسن تر یا فردی است که به شما نیاز دارد .

شما می توانید از موقعیت های استرس زا به راحتی فارغ شوید و بهترین تصمیم را بگیرید.

ممکن است به دلیل کمبود منیزیم دچار برخی بیماری ها شوید، بهتر است تحت نظر پزشک از مکمل منیزیم استفاده کنید.

به زودی می توانید در کارتان نتایج مثبتی کسب کنید و به ارتقای شغلی دست یابید.

یک دیدگاه نسبتا بدبینانه نسبت به مسائل دارید که ریسک کمبود خواب و کم اشتهایی را برایتان خواهد داشت. الان موقع آن است که به صورت کاملا منطقی بودجه خود را سازماندهی کنید.

پروژه ای که از قبل در دست انجام داشته اید دارد به خوبی پیش می رود و با مشکل خاصی هم مواجه نبوده است، اما امروز ناگهان ایده های جدیدی به ذهنتان خواهند رسید که به شما کمک می کنند این پروژه را حتی بهتر از قبل پیش ببرید.

تحولات اقتصادی برای تو ایجاد می‌شود كه در مجموع به سود تو تمام خواهد شد. راه برای تحقق آرزوها و خواسته‌های مادی تو فراهم شده است پس بجنب!!

فال روزانه متولدین اسفند

یکی از اعضای خانواده از لحاظ کاری و تجاری با مشکلاتی مواجه شده است و شما هم به خاطر حساسیت زیادی که نسبت به عزیزانتان دارید در نگرانی هایی که دارد با او شریک هستید. شما می خواهید به او نشان بدهید که در این شرایط در کنارش خواهید بود و هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد، اما باید مواظب باشید کاری نکنید که احساس شود مورد تحقیر و ترحم قرار گرفته است و یا شخصیت و استقلال او زیر سوال برود. این که در رابطه عاطفیتان به طرف مقابلتان فشار وارد کنید و بخواهید به زور رابطه تان را پیش ببرید هیچ نتیجه مثبتی روی وضعیت فعلی نخواهد داشت. به خودتان و عشقتان کمی وقت بدهید.

ممکن است که بعضی از اختلافات درونی با همسرتان وجود داشته باشد، خصوصاً در مورد فرزندان بهترین کار درک متقابل و یا مراجعه به روانشناس است.

ورزش های آرامش بخش و ژیمناستیک می تواند ذهن شما را آرام کند.

اگر آنها را به طور منظم انجام دهید.

سعی کنید از خیال باطل دست بردارید و کمی واقع گرایانه تر شوید و پایتان را از حاشیه امن بیرون بگذارید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید.

شما نسبت به انتقادات دیگران کمی واکنش هایی دارید سعی کنید که آرام تر باشید و به آنها احترام بگذارید و بپذیردشان.

مراقب باشید شخصی که اخیرا به او اعتماد کرده اید، موانعی سر راهتان ایجاد خواهد کرد. عادات کهنه خود را  برای لحظه ای کنار بگذارید و چهره های جدید را ببینید.

ماجرای جالبی این روزها باعث تغییر روحیه‌ات می‌شود. موضوعی که تو را نگران كرده به زودی برطرف می‌شود. خبر خوشی در راه است كه با شنیدن آن می‌توانی تصمیم نهایی‌ات را بگیری كه برای اطرافیانت بسیار خوشحال كننده خواهد بود.

امروز از نظر انتقالات مالی روز مطلوبی نخواهد بود. با امور عشقی داغ و جنون آمیز مواجه خواهید شد. وضع سلامتی تان با سردرد های اخیر تا حدودی متزلزل شده است.

برای دستیابی به اهداف شغلی تان بدون انحراف از مسیر به پیگیری های قبلی تان ادامه دهید. معطل نکنید، از همین الان به مسیر درست ادامه دهید.

طالع بینی روزانه

پیام بگذارید