تناسب اندام سلامتی

روش های افزایش وزن و چاق شدن با طب سنتی

چاق شدن
نوشته شده توسط Paidar

چاق شدن با طب سنتی

افزایش وزن و چاق شدن برای برخی افراد به یک رویا تبدیل شده . تا جایی که این افراد حتی به پرخوری و یا استفاده از مکمل ها و … روی می آورند اما نتیجه خاصی نمیگیرند و حتی باعث ایجاد عوارضی در بدن خود می شوند . لاغری دلایل متعددی دارد که بسته به هر فرد باید مشخص شود و سپس برای رفع آن باید اقدام شود . کم خوابی ، تحرک زیاد ، عدم اعتماد به نفس ، بیماری های تب دار و عفونی ، غم و غصه و … عواملی هستند که در افراد لاغر بیشتر دیده می شوند . در طب سنتی راهکار های فوق العاده ای برای درمان لاغری و چاق شدن وجود دارد که در ادامه این مقاله ما چند راهکار طب سنتی برای درمان لاغری و افزایش وزن را برای شما منتشر کرده ایم که با استفاده از این راهکارها می توانید تا حد زیادی نتیجه مطلوبی بگیرید و چاق شوید .

مواردی که از چاق شدن جلو گیری می کنند

اگر دوست دارید چاق شوید باید از خوراکی هایی مانند:

مصرف دخانیات – آلوچه – لیموترش – پیاز – لواشک – هلو – پرتقال ترش – هندوانه – ترشیجات – کاهو –  آلو – آب غوره – گیلاس – سرکه پرهیز کنید و از کارهایی مثل: دویدن یا پیاده روی و کار های سخت و سنگین و ورزش های طولانی که باعث می شوند فرد زیاد عرق بکند باید حتما پرهیز کنید.

خوراکی و غذهایی که باعث چاقی میشوند

اگر دوست دارید چاق شوید باید از خوراکی هایی استفاده کنید که باعث چاقی می شوند مثل:

مربای بادام – نخود – فندق – چغندر لبویی – موز – عرق یونجه – خرما – پسته – کشمش – انگور زرد و رسیده – تخم یونجه – عسل – خربزه – ذرت – تخم مرغ خام مخلوط با شیر و عسل – یونجه – قند – آب هویچ – سنجد – تخم مرغ – شیرینی های قنادی – گوشت شتر – کنجد – گردو – توت خشک – هویچ – روغن های مایع – نان قندی – کباب – نخود چی – بادام – کلم – انجیر خشک – چربیجات – کوهان شتر – گوشت – شیر خر با شکر – شیر گاو با عسل – کته برنج – نان با پنیر و خرما – نان با کره و عسل – شیر گاومیش – پرتقال شیرین – نان با کره و خرما – نان با پنیر و مرزه استفاده کنید خیلی مفید است.

افزایش وزن با طب سنتی

توجه از موارد درمان تنها به صورت تکی استفاده شود در صورتی که درمان با انجام یک روش موفق نبود سپس روش دیگر را امتحان کنید.

افزایش وزن و چاق شدن (روش اول)
مغر گردو، مغز فندق، مغز بادام و مغز پسته را نرم بکوبید و با قند آسیاب کرده قاطی کنید و هر روز عصر ها مقداری از موادی که درست کرده اید را با سر شیر قاطی کرده و با نان بخورید و همیشه بعد از غذا هر روز به جای چایی تخم کرفس را دم کرده و بخورید.

افزایش وزن و چاق شدن (روش دوم)
از هر کدام از مواد زیر 100 گرم: شکر، تخم خشخاش، گندم بو داده و برنج همه را خوب بسایید و از هرکدام از مواد زیر هم 100 گرم:
مغز گردو، مغز بادام، مغز فندق، مغز پسته و شاه دانه را با دهم بکوبید و سپس نیم کیلو نبات را جداگانه کوبیده و بعد همه مواد را با هم مخلوط کرده و سپس بعد از هر غذا یک قاشق غذا خوری از ان مواد را بخورید و در طول روز از غذاهای چاق کننده و شیرین استفاده کنید.

افزایش وزن و چاق شدن (روش سوم)
به یاد داشته باشید هر روز صبح به جای ناشتا، خرما، انجیر خشک، کشمش، عسل، نان با پنیر و خرما، انگور زرد، توت خشک، نون با کره، نان با پنیر و مرزه و ظهر کته برنج با ماست یا کته برنج با پرتقال شیین میل کنید و روی آن مغز گردو یا یک نوع میوه بخورید و چند مرتبه آب انگور در طول روز بخورید.

چاق کردن عضو خاصی از بدن

اگر دوست دارید عضوی از بدن شما چاق شود خراطین: کرم های داخل باغچه بعد از اینکه آن ها را شستید و گل داخل آن ها را خالی کردید آن ها را خشک کرده و نرم بسایید و سپس مقداری دارچین، میخک، جوز بویا را آسیاب کنید و هر کدام را هم ورزن کرم های خشک شده با مقداری روغن کوهان شتر قاطی کرده و روزی سه مرتبه یعنی صبح، ظهر و شب بر آن عضو مالش دهید.

درمان لاغری با طب سنتی

شما می توانید نتایج خود را در بخش نظرات همین مطلب با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید .

پیام بگذارید