سلامت جنسی سلامتی

درمان ناتوانی جنسی مردان با طب سنتی در خانه

نوشته شده توسط Paidar

درمان ناتوانی جنسی مردان

ناتوانی جنسی مردان

ناتوانی جنسی مردان می تواند به علت های مختلفی از جمله در اثر سرماخوردگی در اثر پریدن یا افتادن از جایی بلند سه در اثر سردی هوا چهار در اثر وارد شدن ضربه به کمر در اثر شهوت رانی زیاد زیاد باشد..

غذاها و خوراکی های مفید برای ناتوانی جنسی مردان

از خوراکی های زیر بیشتر استفاده کنید سیاه‌دانه، نعنا، تخم مرغ نیمرو با پیاز، سیر، مربای زردک، فلفل فرنگی، پیاز، آب زردک، آب هویج با عسل، خربزه، لوبیا، انجیر، نخود، حلوا ارده، زعفران، بادام هندی، جلقوزه، کنجد، ارده، گردو، بادام زمینی، بادام درختی، فندق و پسته.

درمان ناتوانی جنسی مردان با طب سنتی

توجه از موارد درمان تنها به صورت تکی استفاده شود در صورتی که درمان با انجام یک روش موفق نبود سپس روش دیگر را امتحان کنید.

درمان ناتوانی جنسی مردان (روش اول)
از هر کدام از مواد زیر ده گرم تخم کرفس، زیره سیاه، بهمن سفید، بالنگو، تخم کلم، بهمن سرخ، شقاقل، میخک ، هل سفید، نعنا خشک دارو فلفل، هل سبز، زنجبیل، فوفل، خولنجان، هل قراب، قرص کمر، زرمباد، دارچین، جوز بویا، تخم پیاز، سورنجان مصری، تخم شاهی، تخم ترب، تخم زردک، تخم تره ،تخم هویج فرنگی، سه پستان، کندر خوراکی، عاقرقرها، سعلب، مصطکی رومی و زعفران همه مواد را با هم قاطی کرده و نرم بسایید و سپس با ۱۰۰۰ گرم عسل قاطی کرده و در سه نوبت صبح، ظهر و شب و در هر نوبت یک قاشق شربت خوری از آن را بخورید.

درمان ناتوانی جنسی مردان (روش دوم)
از هر کدام از مواد زیر ۱۰ گرم زنجبیل، دارفلفل، تخم ترب، زعفران، ثعلب،  فلفل سفید، تخم پیاز، تخم شلغم، کنجد، قسط شیرین و تخم شاهی همه مواد را با هم قاطی کرده نیم کیلوگرم عسل را با مواد قاطی کرده و در سه نوبت صبح، ظهر و شب در هر نوبت یک قاشق چای خوری از آن را بخورید.

درمان ناتوانی جنسی مردان (روش سوم)
از هر کدام از مواد زیر دو مثقال فلفل سفید، بهمن سفید و سرخ، زنجبیل، قسط شیرین، شقاقل، مغز، تخم پیاز، مغز جلقوزه، تخم زبان گنجشک، تخم شاهی، تخم زردگ، تخم ترب، تخم کلم و از دار فلفل هم نیم مثقال تمام مواد را با هم قاطی کرده و نرم کوبیده و با سه برابر وزن مواد عسل به مواد قاطی کرده و هر روز مقداری از دارو را بخورید.

درمان ناتوانی جنسی مردان (روش چهارم)
هر کدام از مواد زیر یک مثقال عاقرقره ها، بوزیدان، هل قرابی، سورنجان، زیره کرمانی، فوفل، بهمن سفید، خولنجان، مغز قرص کمر،  قرفه، بهمن سرخ، زعفران و جنبید استر همه مواد را با هم قاطی کرده و مواد را بسایید و از پودر نارگیل بیست مثقال به مواد قاطی کرده و چهار برابر وزن مواد عسل را با دارو قاطی کرده و هر روز مقداری از آن را بخورید.

درمان ناتوانی جنسی مردان (روش پنجم)
ثعلب، بوزیدان، زنجبیل، تخم یونجه، پودر نارگیل و شقاقل، مغز جلغوزه و تخم شاهی تمام مواد را با عسل قاطی کرده و هر روز از دارو بخورید.

درمان ناتوانی جنسی مردان (روش ششم)
زیره کرمانی، فوفل، خولنجان، عود الصلیب، تخم پیاز، قرنفل، جوز بویا، قرقره ها، جنبید استر و زعفران همه مواد را با هم قاطی کرده و نرم بسایید و نارگیل کوبیده را با مواد قاطی کنید و مقداری عسل را نیز به آن اضافه کنید و از دارو بخورید.

درمان ناتوانی جنسی مردان به روش گیاهی

 

شما می توانید تجربیات و نظرات خود در رابطه با درمان ناتوانی جنسی مردان با طب سنتی در خانه را در بخش نظرات همین مطلب با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید .

پیام بگذارید