سلامت جنسی سلامتی

درمان سستی کمر (زود انزالی) با طب سنتی

درمان زود انزالی
نوشته شده توسط Paidar

درمان زود انزالی

رسیدن به ارگاسم زود تر از حد معمول را زود انزالی و یا همان سستی کمر میگویند . زود انزالی می تواند در تولید مثل ، زوجین را دچار مشکل کند و از سوی دیگر نیز باعث نارضایتی طرفین هنگام رابطه جنسی می شود  . سستی کمر باعث احساس خجالت در مرد می شود . عوامل روانی و یا دلایل پزشکی مختلفی می تواند در بروز زود انزالی دخیل باشد . در ادامه این مقاله از وبسایت لبخند ما ، بهترین روش های درمان سستی کمر و زود انزالی در طب سنتی را برای شما عزیزان منتشر کرده ایم .

درمان سستی کمر با طب سنتی

توجه از موارد درمان تنها به صورت تکی استفاده شود در صورتی که درمان با انجام یک روش موفق نبود سپس روش دیگر را امتحان کنید.

درمان سستی کمر از شهوت رانی زیاد
اگر از شهوت رانی زیاد باشد باید زیره سبز، بادیان، شوید خشک، بابونه، آویشن شیرازیو زنیان را به یک اندازه با هم قاطی کرده و به اندازه وزن تمام مواد نبات ساییده شده را به آن اضافه کنید و تمام مواد را با هم قاطی کرده و نرم بسایید و در طول روز سه نوبت صبح و ظهر و شب از آن را بخورید.

درمان سستی کمر که از سرماخوردگی باشد
اگر سستی کمر فرد در اثر سرماخوردگی باشد باید با روغن گل یا روغن ویکس یا روغن کمر را خوب چرب کنید و دائم با یک شال پشمی ببندید.

درمان سستی کمر که از رطوبت باشد
اگر زود انزالی ناشی از رطوبت و سردی باشد باید از هر کدام از مواد زیر یک مثقال دارچین و زیره سیاه و سورنجان همه مواد را قاطی کرده و نیم کنید و دارو را مثل چای دم کنید و دو استکان از دارو را میل فرمایید.
اگر سستی کمر از رطوبت باشد باید از خوراکی های زیر پرهیز کنید:
ماست و دوغ، گشنیز و لیمو، آب غوره، رازیانه، خیار هندوانه و کاهو.
خوراکی هایی برای سستی کمر از رطوبت مفید است و باعث برطرف شدن آن میشود:
کره و روغن، عسل، پلو کشمش، خرمالو، موز، تخم مرغ با پیاز، شوید پلو، آب هویج، نارگیل.

درمان سستی کمر (روش اول)
از هر کدام از مواد زیر یک مثقال تخم کرفس، تخم تره، بالنگو، تخم شاهی، تخم هویج، تخم کلم، بهمن سفی،د نعنا خشک، حل قراب، پودر خرمای نر، شقاقل، دارو فلفل، فوفل، دارچین، خولنجان، سعلب، کندر سفید، عود الطیب، عاقرقرها، زعفران ، مصطکی رومی، جوز هندی، سورنجان، زرمباد، زنجبیل، مغز قرص کمر، سعد کوفی، بسباسه، سه پستان، میخک، بهمن سرخ، زیره ی سیاه، انجره، تخم زردک، قدوم،ه تخم پیاز و تخم ترب همه را باهم قاطی کرده و نرم بکوبید و ۲۵۰ گرم عسل را با مواد قاطی کرده و هر شب موقع خواب یک قاشق چای خوری از دارو را بخورید.

درمان سستی کمر (روش دوم)
خوراکی هایی برای برطرف کردن زود انزالی آب دم کرده چای سفید با نبات، تخم مرغ نیمرو با پیاز خام، کرهبا مربای بالنگ ،آب پیاز خام با شیر و عسلريال پیاز خام با عسلريال کره با عسل، پسته خام، آب هویج، آب زردک نیز مفید است.

درمان سستی کمر (روش سوم)
گل سرخ و دارچین را با هم ساییده و با روغن کرچک قاطی کرده و به کمر بمالید و خوب مالش دهید.

درمان زود انزالی به روش گیاهی

 

همچنین برای آموزش تنگ کردن واژن با طب سنتی در خانه به اینجا مراجعه کنید .

پیام بگذارید