پیشگیری و بیماری ها سلامتی

درمان رگ به رگ شدن با گیاهان دارویی

درمان رگ به رگ شدن
نوشته شده توسط Paidar

درمان رگ به رگ شدن

از علائم رگ به رگ شدن می توان به كشيدگي تاندونها و عضلات مربوط به آنها و كشيدگي ربات ها اشاره کرد . درواقع اغلب با حرکت ناگهانی گردن به سمت جلو یا عقب در نهایت منجر به رگ به رگ شدن گردن و کشیدگی تاندون ها می شود . این اتفاق می تواند ناشی از ضربه خوردن باشد یا حرکت نادرست . در ادامه روش های گیاهی و خانگی درمان رگ به رگ شدن گردن را برای شما عزیزان منتشر کرده ایم که امیدواریم مفید واقع شود .

درمان رگ به رگ شدن با طب سنتی

توجه از موارد درمان تنها به صورت تکی استفاده شود در صورتی که درمان با انجام یک روش موفق نبود سپس روش دیگر را امتحان کنید.

درمان رگ به رگ شدگی (روش اول)
برای درمان رگ به رگ شدگی از هر کدام از مواد زیر ۵۰ گرم گلدار آویشن و ساقه های خشک مواد را با هم قاطی کرده و در یک لیتر آب جوش به مدت ۱۲ دقیقه بگذارید دم بکشد بعد از دم کشیدن دارو آب آن را صاف کنید و در آب صاف شده روزی پنج نوبت با انداختن دستمالی درون آن کمپرس درست کنید.

درمان رگ به رگ شدگی (روش دوم)
پس از اینکه رگ ها را در جای خود قرار دادید دنبه و زردچوبه و خرمای سیاه را باهم قاطی کرده و به صورت خمیر درآورید و سپس دارو را روی پوست دنبه بیاندازید و پهن کنید و بعد روی موضع قرار دهید و ببندید و برای این که عضو تکان نخورد و به همان صورتی که بسته اید بماند دو تکه تخته روی آن می گذارید دیگر باز نکنید تا روز سوم و روز سوم روز عضو را باز کنید و نیم مثقال مومیایی در روغن حیوانی ترکیب کنید و روی عضوی که رگ به رگ شده مالیده و دوباره ببندید و بعد از هفت روز باز کنید و هر روز با روغن زنبق یا روغن نارگیل یا روغن گل  روغن کنجد چرب کنید و آن را کم کم به کار گیرید.

درمان رگ به رگ شدگی (روش سوم)
عضوی از بدن که رگ به رگ شده با کمی وازلین خوب آن عضو را ماساژ دهید تا رگ ها به جای خود قرار گیرند و بعد وازلین را در آب گرم بشویید و زرده تخم مرغ خام و مورد ساییده شده را به صورت خمیری که قبلا در آورده اید را فورا روی پارچه آب ندیده ای پهن کنید و روی عضوی که رگ به رگ شده است ببندید و تا ۵ روز آن عضو را باز نکنید بعد از ۵ روز آن را باز کنید و سپس رناس ساییده شده را با زرده تخم مرغ قاطی کرده و روی عضوی که رگ به رگ  شده است ببندید هر روی پارچه ای که روی عضو بسته اید روغن سبز بچکانید تا به موضع برسد و آن را چرب نگه دارید و سپس بعد از سه روز باز کنید و مقداری وب سوس را بسایید و با زرده تخم مرغ خام قاطی کرده و دو باره به موضع ببندید بعد از سه روز دیگر عضو بسته شده را باز کنید و سپس با روغن سبز چرب کنید و کم کم به کار گیرید.

درمان رگ به رگ شدن با گیاهان دارویی

شما می توانید تجربیات و نظرات خود در رابطه با درمان رگ به رگ شدن با گیاهان دارویی را در بخش نظرات همین مطلب با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید .

پیام بگذارید